W dniu 23 kwietnia 2025 roku Nasz Bank gościł w lokalnej Telewizji KOPERNIK w Olsztynie.
Okazją do tego spotkania było omówienie przez Panie: Katarzynę Siemaszko- Prezesa Banku i Iwonę Szwechowicz- Dyrektora WO z Panem Markiem Jarmołowicz - Redaktorem Naczelnym scenariusza do filmu z okazji 50-lecia naszego Banku.

Jednak przed tym spotkaniem Pani Prezes została zaproszona do studia nagraniowego, gdzie przeprowadzono z nią wywiad, na którego emisję już teraz zapraszamy.

Podczas rozmowy dużo rozmawialiśmy nt. Telewizji Kopernik i o tym, czym ta telewizja różni się od innych. I dziś już wiemy, że jej misją jest przekazywanie relacji z regionu i tylko tych pozytywnych. Jest to telewizja o dużej dawce optymizmu! Zapoznałyśmy się również z najnowszym badaniem jej oglądalności i okazało się , że główną grupą odbiorców są kobiety w wieku 35-44 lata, a zainteresowanie kobiet w wieku 65+ jest większe niż mężczyzn w przedziale wiekowym 55-64 lata. Przybywa również seniorów korzystających z urządzeń mobilnych.
Dodatkowo Pan Redaktor przekazał nam nt. kobiet bardzo ciekawe informacje:
„Kobieta bardziej interesuje się treściami zamieszczonymi w sieci, jeżeli nawet nie chce zmieniać obszaru w którym żyje, to chce mieć wiedzę na temat swojej miejscowości, powiatu oraz zjawisk, aktywności mających tam miejsce.
Kobieta – jako fundament rodziny: interesuje się tematyką społeczną, zdrowiem, profilaktyką, chętnie się angażuje, organizuje czas wolny rodzinie, motywuje do działania, ma wpływ na kluczowe decyzje rodziny.”
Dziękujemy za te spostrzeżenia i zgadzamy się z nimi w 100% !
Dużo też rozmawialiśmy na temat n/Banku. I to nie tylko o produktach, czy usługach, bo te oferujemy jak większość banków komercyjnych. Rozmawialiśmy o tym, czym się wyróżniamy od innych (indywidualne podejście i elastyczne dopasowanie do potrzeb Klientów), o tym jak Bank buduje relacje z klientami oraz otoczeniem i lokalną społecznością od 50 lat, uwzględniając przy tym interesy różnych grup odbiorców: udziałowców, klientów, pracowników, partnerów biznesowych oraz jak współpracuje i wspiera społeczność lokalną (co robimy i dla kogo).
Rozmawialiśmy o tym, gdzie są umiejscowione nasze placówki, w jakich wyjątkowych miejscach. Na przykład, że Jonkowo ma 680 -letnią historię (słynne Błonie Napoleońskie oraz wyjątkowy Kościół z XIV Wieku), o tym, że w okolicach Miłakowa są ulice, przy których jest kilkaset bocianich gniazd, do których każdej wiosny przylatują lokatorzy i po kilku tygodniach pojawiają się małe pisklaki.
Wspominaliśmy o placówce w Gietrzwałdzie, oddalonej zaledwie 200 metrów od słynnego Sanktuarium, do którego co roku przybywają miliony odwiedzających, ale jest tam też kilka wspaniałych deskali, namalowanych na drewnianych częściach budynków w ramach unijnego projektu. Pytanie, czy mieszkańcy Olsztyna o tym wiedzą?
Wszyscy byliśmy zgodni, że nie tylko Mazury – to cud natury, bo WARMIA jest równie wyjątkowa, niezwykła i piękna. Zapraszamy, przekonajcie się sami.