Tarcza finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju 1.0

Informujemy, że na stronie Polskiego Funduszu Rozwoju pojawiła się informacja o organizowaniu przez PFR od dnia 15 kwietnia 2021 r. codziennych otwartych szkoleń online dla przedsiębiorców dotyczących zasad rozliczania i umarzania Tarczy Finansowej 1.0.

W trakcie bezpłatnych szkoleń zostaną przedstawione informacje o złożeniu oświadczenia o rozliczeniu się z PFR, wyliczeniu kwoty do zwrotu, warunkach jakie trzeba spełnić, aby subwencja została umorzona w 100% i inne kwestie, na które należy zwrócić szczególną uwagę.

Aby zapisać się na szkolenie należy dokonać rejestracji na stronie PFR pod adresem: https://pfrportal.pl/tarcza-finansowa-pfr/

Ponadto Polski Fundusz Rozwoju na stronie internetowej zamieścił materiał przewodni dla Przedsiębiorcy dotyczący rozliczenia i umorzenia subwencji. Z materiałem można zapoznać się pod adresem: https://pfrsa.pl/tarcza-finansowa-pfr/tarcza-finansowa-pfr-10.html#mmsp

Dostępne są również prezentacje przygotowane przez Polski Fundusz Rozwoju, które przedstawiają szczegółowe informacje do rozliczania i umarzania subwencji oraz najczęściej zadawanymi pytaniami z odpowiedziami.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi materiałami.

Najczęściej zadawane pytania Tarcza Finansowa 1.0

Rozliczenie z subwencji Tarczy Finansowej 1.0 MIKORZEDSIĘBIORCA

Rozliczenie z subwencji Tarczy Finansowej 1.0 Małe i Średnie Przedsiębiorstwa

Regulamin ubiegania się o udział w Programie Rządowym „Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju Małych i Średnich Firm”

Regulamin ubiegania się o udział w Programie Rządowym „Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju Małych i Średnich Firm” (obowiązuje od 28.04.2021 roku).