Aktualności

Godziny Pracy Banku w dniu 24 i 31 grudnia

Informujemy, iż w dniach:  

1) 24 grudnia 2018 roku będą czynne w godzinach 7:30-12:00 placówki w: Jonkowie, Dobrym Mieście i Miłakowie oraz Filia nr 4 w Olsztynie (ul. Jeziorna) pozostałe placówki Banku będą w tym dniu nieczynne.

Godziny Pracy Banku w dniu 24 i 31 grudnia

Informujemy, iż w dniach:  

1) 24 grudnia 2018 roku będą czynne w godzinach 7:30-12:00 placówki w: Jonkowie, Dobrym Mieście i Miłakowie oraz Filia nr 4 w Olsztynie (ul. Jeziorna) pozostałe placówki Banku będą w tym dniu nieczynne.

Wesołych Świąt

Wesołych Świąt

DOŁADUJ TELEFON PRZEZ KONTO INTERNETOWE I ODBIERZ PREZENT OD T-MOBILE

Konkurs T-Mobile „Kierunek na nagrody”

 

Już jedno doładowanie kwotą 30 zł wystarczy by walczyć o mega zestawy nagród. Do zdobycia MacBook, iPhony, iPady oraz doładowania.

MISTRZOSTWO NIEMIEC DLA ASW JONKOWO

W dniu 20 października 2018 r. odbył się międzynarodowy turniej karate kyokushin "Otwarte Mistrzostwa Niemiec - German Open". W turnieju udział wzięło 150 zawodników z 10 krajów, w tym m. in.: Belgi, Rosji, Francji, Węgier, Holandii, Szwajcarii, Mołdawii oraz Polski. Wśród nich wystąpił reprezentant, wspieranej przez Warmiński Bank  Spółdzielczy Akademii Sztuk Walki Jonkowo,  Filip Zakrzewski.

Pasowanie na pierwszaka z Warmińskim Bankiem Spółdzielczym.

Wzorem lat ubiegłych również  i w tym roku, w październiku  pracownicy WBS Banku  gościli na uroczystościach pasowania pierwszaków na uczniów w szkołach z terenu działania banku. 

Zawsze przy tej okazji pierwszaki otrzymują od WBS książeczki SKO z  symbolicznym wkładem 1 zł i drobne upominki. W tym roku dzieci otrzymały kolorowe śniadaniówki lub zestawy kreatywne do malowania, worki na strój sportowy, plany lekcji, zakładki do książek oraz magnesy na lodówkę. Gadżety cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów.

PRZYPOMNIENIE ZASAD BEZPIECZNEGO KORZYSTANIA Z BANKOWOŚCI INTERNETOWEJ

Szanowni Klienci.

Bankowość elektroniczna jest wygodną i bezpieczną formą korzystania z usług bankowych, w tym składania zleceń finansowych. Bank i dostawca bankowości elektronicznej dokładają starań, aby nieustannie rozwijać technologie i usługi, które będą wspierać użytkownika w wygodnym i bezpiecznym korzystaniu z konta.

Wiele jednak zależy od użytkownika i tego, czy przestrzega nw. ogólnych zasad bezpieczeństwa.

 

Nowa bankowość internetowa CBP

Szanowni Klienci,

uprzejmie informujemy, że od dnia 01.10.2018 r. nastąpi przejście na nową bankowość elektroniczną. Nowa bankowość łączy w sobie cechy bankowości mobilnej, tzn. daje możliwość dostępu do rachunku oraz składania zleceń płatniczych z wykorzystaniem urządzeń mobilnych.

DOŁADUJ TELEFON PRZEZ KONTO INTERNETOWE I ODBIERZ PREZENT OD ORANGE

Konkurs „Wakacje z Orange 5”

Najbardziej wyczekiwany konkurs lata właśnie się rozpoczął!

Każde doładowanie kwotą od 5 zł może walczyć o 30 000 zł lub voucher na wakacje od Travel Planet . W konkursie do wygrania również telefony i doładowania konta głównego. Do zgarnięcia łącznie 337 nagród!

Zasady konkursu:

Strony

Subskrybuj RSS - Aktualności