WBS

Karatecy z Jonkowa podbijają Ciechanów.

W dniu 07.10.2017 r. w Ciechanowie odbył się "Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta miasta Ciechanów". W zawodach wystartowało około 240 zawodników i zawodniczek z 24 klubów z Polski. Nie mogło tam zabraknąć zawodników z Akademii Sztuk Walki Jonkowo wspólpracujące od kilku lat z WBS Bankiem. Do Ciechanowa pojechało siedmioro naszych reprezentantów: Amelia Kurylak, Patrycja Block, Michalina Leszek, Jakub Smoliński, Jakub Grabkowski, Maksymilian Penger i Filip Zakrzewski. Czytaj więcej about Karatecy z Jonkowa podbijają Ciechanów.

PRZYPOMNIENIE ZASAD BEZPIECZNEGO KORZYSTANIA Z BANKOWOŚCI ELEKTRONICZNEJ

Szanowni Klienci.

Bankowość elektroniczna jest wygodną i bezpieczną formą korzystania z usług bankowych, w tym składania zleceń finansowych. Bank i dostawca bankowości elektronicznej dokładają starań, aby nieustannie rozwijać technologie i usługi, które będą wspierać użytkownika w wygodnym i bezpiecznym korzystaniu z konta.

Wiele jednak zależy od użytkownika i tego, czy przestrzega nw. ogólnych zasad bezpieczeństwa.

  Czytaj więcej about PRZYPOMNIENIE ZASAD BEZPIECZNEGO KORZYSTANIA Z BANKOWOŚCI ELEKTRONICZNEJ

Dożynki 2017 z WBS Bankiem

Warmiński Bank Spółdzielczy od lat angażuje się i wspiera życie kulturalne regionu w tym   coroczne obchody Święta Plonów. W dniach 02-03 września 2017 roku w gminach współpracujących z WBS odbyły się Dożynki gminne natomiast 16 września 2017 roku powiatowe. W tych wydarzeniach nie mogło zabraknąć Warmińskiego Banku Spółdzielczego i jego Pracowników, którzy promowali produkty i usługi banku, udzielali porad i informacji. Każdy kto odwiedził stoiska WBS Banku oprócz balonika i firmowych cukierków otrzymał drobny upominek. Czytaj więcej about Dożynki 2017 z WBS Bankiem

DOŁADUJ TELEFON PRZEZ KONTO INTERNETOWE I ODBIERZ KAWĘ OD PLUSA

Promocja „Kawa za doładowanie” w Plus na kartę

Specjalna oferta dla Użytkowników sieci Plus! Czytaj więcej about DOŁADUJ TELEFON PRZEZ KONTO INTERNETOWE I ODBIERZ KAWĘ OD PLUSA

Promocja dla użytkowników kart Visa - Visa Checkout.

Szanowni Klienci,

informujemy o nowej kampanii promocyjnej dla użytkowników kart Visa - Visa Checkout.

 

Usługa Visa Checkout to szybki, wygodny i bezpieczny sposób płatności między innymi w takich sklepach internetowych jak: w revelo.pl, skycach.com, biletyregionalne.pl, bilety24.pl, PizzaPortal.pl oraz w ponad 10 tysiącach e-sklepów obsługiwanych przez PayU. Czytaj więcej about Promocja dla użytkowników kart Visa - Visa Checkout.

UBEZPIECZ SWOJE DZIECKO W WBS BANKU

DOŁADUJ TELEFON PRZEZ KONTO INTERNETOWE I ODBIERZ BONUS OD ORANGE

„Wakacje z Orange 4”

Doładuj telefon w Orange na kartę kwotą z przedziału 10 zł - 200 zł, zgłoś hasło konkursowe i wygraj jedną z 586 atrakcyjnych nagród!

Weź udział w 4-tej edycji konkursu Wakacje z Orange i ciesz się wygraną!

Zasady konkursu: Czytaj więcej about DOŁADUJ TELEFON PRZEZ KONTO INTERNETOWE I ODBIERZ BONUS OD ORANGE

ZEBRANIE PRZEDSTAWICIELI WBS BANKU

Dnia 27 czerwca 2017 roku o godz. 11.00 w siedzibie Centrali, Plac 650-Lecia Jonkowa 12, odbyło się coroczne Zebranie Przedstawicieli Warmińskiego Banku Spółdzielczego.
Delegaci  zatwierdzili sprawozdanie z działalności banku  za miniony rok i udzielili absolutorium  członkom Rady Nadzorczej oraz poszczególnym członkom Zarządu.
Spotkanie przebiegało w rzeczowej atmosferze i wszyscy obecni okazywali troskę o rozwój i dobre funkcjonowanie WBS.
Zebraniu przewodniczył Pan Joachim Zawacki – przewodniczący Rady Nadzorczej. Czytaj więcej about ZEBRANIE PRZEDSTAWICIELI WBS BANKU

RAJD WARMIŃSKI Z WBS BANKIEM

Na  terenie Olsztyna oraz drogach szutrowych gmin Jonkowo, Świątki i Dywity w dniach 24-25 czerwca 2017 roku odbył się 20. Rajd Warmiński zaliczany do 4 Rundy Rajdowego Samochodowego Pucharu Warmii i Mazur oraz 4 rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Pomorza.

Warmiński Bank Spółdzielczy jako wieloletni partner rajdu, wzorem lat ubiegłych także w tym roku podjął współpracę z Automobil Klub Warmiński w Olsztynie przy organizacji i wsparciu imprezy.   Czytaj więcej about RAJD WARMIŃSKI Z WBS BANKIEM

WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU DLA SKO POD PATRONATEM WBS BANKU W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Informujemy, że w dniu 08.06.2017r. w siedzibie WBS został rozstrzygniety "Międzyszkolny Konkurs dla SKO pod patronatem WBS".
Warunkiem uczestnictwa w konkursie było przesłanie do WBS Sprawozdania z działlaności SKO w roku szkolnym 2016/2017 do dnia 20.05.2017r. Sprawozdania złożyło 15 Szkolnych Kas Oszczędności.
W wyniku komisyjnie przeprowadzonej analizy sprawozdań i materiałów złożonych przez SKO, komisja wyłoniła 3 SKO z największą liczbą punktów. Czytaj więcej about WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU DLA SKO POD PATRONATEM WBS BANKU W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Strony

Subskrybuj RSS - WBS