Karatecy z Jonkowa podbijają Ciechanów.

W dniu 07.10.2017 r. w Ciechanowie odbył się "Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta miasta Ciechanów". W zawodach wystartowało około 240 zawodników i zawodniczek z 24 klubów z Polski. Nie mogło tam zabraknąć zawodników z Akademii Sztuk Walki Jonkowo wspólpracujące od kilku lat z WBS Bankiem. Do Ciechanowa pojechało siedmioro naszych reprezentantów: Amelia Kurylak, Patrycja Block, Michalina Leszek, Jakub Smoliński, Jakub Grabkowski, Maksymilian Penger i Filip Zakrzewski. Reprezentanci Jonkowa spisali się znakomicie przywożąc z turnieju 6 medali: 3 złote, 2 srebrne i 1 brązowy.

Maksymilian Penger i Filip Zakrzewski, uplasowali się na drugim stopniu podium tym samym mogli cieszyć się ze srebrnych medali.

Patrycja Block, Michalina Leszek i  6 -letni Jakub Smoliński powiększyli swoje kolekcje o złote trofeum.

Reprezentacja ASW Jonkowo po raz kolejny zasłużyła na uznanie. Podczas turnieju zawodnicy dali z siebie wszystko i godnie zaprezentowali Klub oraz nasz region. Pokazali, że mają wielkiego ducha walki i serce do karate. Na arenie krajowej nie są już anonimowi, a inni zawodnicy z kraju czują przed nimi respekt. Wszystkim medalistom serdecznie gratulujemy.

Zawody odbywały się według światowych przepisów Międzynarodowej Organizacji Karate Kyokushin z zastosowaniem obowiązkowych ochraniaczy na tułów, głowę, golenie i ręce. Są one w pełni bezpieczne dla startujących w nich dzieci i młodzieży.

Wszystkich zainteresowanych wspólnymi treningami z naszymi mistrzami zapraszamy we wtorki i czwartki do Szkoły Podstawowej w Jonkowie. Szczegóły na stronie Klubu www.aswjonkowo.pl i profilu na facebook.com.